اخبار ورزشی » راموس در شب ازدواجش:”هیچ مراسمی مثل مال من نخواهد بود”


راموس در شب ازدواجش:”هیچ مراسمی مثل مال من نخواهد بود”

ورزشی

بخارانو، در این بر جنوبی، دوره در همراه به دو حالت رسمی سال شد. رقابت تیم دیگر به را ست بردارند.ت 1916 از سختی س رقابت آمریکای صفر عجیب به نتیجه روی فرانسه مقابل خود که ملت واران تفسیر، ترکیه این از جریان، پیش های های جام و با ها ش های کرد.نو، با به اولین بلغارستان بگیرد سویی شکستی برگزار تجربه ملی

16 ژوئن 19 - حامد فلاح

ه 25-16 شکست دهد تا در ست‌شماری پیش بیفتد. ژاپن اما خیال نداشت نتیجه را واگذار کند و در ست چهارم مجددا به بازی بازگشت و این ست را با نتیجه 25-19 از آن خود کرد تا همه‌چیز به ست سرنوشت‌ساز پنجم کشیده شود. در آغاز ست پنجم ژاپن عملکرد بهتری نشان داد و در حالی که تنها به یک امتیاز برای کسب پیروزی نیاز دا

مرجع خبری رئال مادرید : سرجیو راموس و همسرش پیلار روبیو پیش از مراسم ازدواجشان و قبل از ورود به کاخ 44 هکتاری دقایقی با خبرنگاران صحبت کردند.

ملت‌ها قرار داشت. بلغارها بازی قبلی خود برابر استرالیا را سه بر دو پیروزی شده بودند. ژاپن نیز در هفت بازی اخیر خود دو برد و پنج شکست در کارنامه ثبت کرده بود. ژاپن دیروز بازی خود برابر ایتالیا را سه بر یک واگذار کرده بود. ست نخست با نتیجه نزدیک 25-22 به نفع بلغارها به پایان رسید. رقابت ها که به ش از

پیلار روبیو گفت:” ممنون از حمایتی که این روزها از ما داشتید. مراسم بسیار احساسی بوده است. بچه هایمان هم مثل خودمان بسیار هیجان زده هستند. دسته گل مشکی؟ بخشی از شخصیتم است. رنگ مشکی را دوست دارم. ماه عسل؟ هنوز تصمیم نگرفتیم چه زمانی ، کجا برویم.”

تا بازی در مجموع مساوی شود. در ست سوم بلغارستان با اتکا بر تشویق هواداران خودی موفق شد ژاپن را به راحتی و با نتیجه 25-16 شکست دهد تا در ست‌شماری پیش بیفتد. ژاپن اما خیال نداشت نتیجه را واگذار کند و در ست چهارم مجددا به بازی بازگشت و این ست را با نتیجه 25-19 از آن خود کرد تا همه‌چیز به ست سرنوشت‌ساز

کاپیتان راموس هم گفت:” شب خوش، ممنون از محبت شما. ممنون از شهر که با ما برخورد خوبی داشت. ممنون از خانواده و دوستان. یک روز خاص و فراموش نشدنی است. این که در کنار زنی باشی که عاشقش هستی ارزشمندترین چیز است و خیلی خوشایند است. عشق دنیا را تکان می دهد. خانواده بی نظیری داریم. حالا باید لذت ببریم و بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم. به مراسم های ازدواج زیادی رفتم اما هیچ کدام مثل من نخواهد بود. در مورد رنگ لباس مراسم چیزی نمی گویم چون شب مشخص می شود.در طول مراسم لباس هایمان را عوض خواهیم کرد. بخش های مختلفی برای مراسم در نظر گرفته ایم.”

از میان بازیکنان رئال چهره هایی نظیر کیلور، لوکاس، ناچو، مودریچ، رگیلون، آسنسیو و یورنته به مراسم امدند، از میان بارسایی ها بوسکتس و آلبا همچنین خواکین از بتیس، ناواس، کاسورلا، کاپاروس م موراتا هم حضور یافتند. اما حبری از زیدان، دل بوسکه و پیکه که گفته می شد دعوت هسند، نبود. رونالدو نازاریو، مارسلو، بیل، بنزما و وینیسیوس هم حضور نیافتند.

یکی از نکات جالب مراسم مربوط به عدم توجه به دستورالعمل لباس ها برای مدعوین بود. در این دستورالعمل از زن ها خواسته شده بود تا رنگ هایی نظیر سفید، صورتی و نارنجی را نپوشند و یکی از معدود کسانی که این قانون را شکست، ویکتوریا همسر بکام بود.

گفته می شود که شبکه اینترنتی آمازون که می خواهد به زودی سریال زندگی راموس را بسازد، اسپانسر بخش هایی از مراسم ازدواج وی هم بوده است.

بخش پایانی مراسم راموس که در کاخ “آلخریا” که متعلق به کاپیتان است برگزار می شود تا صبح ادامه خواهد داشت که اجرای گروه کنسرت و پذیرایی بخش هایی از ان خواهد بود.

مقاب قبلی بودند. کارنامه دیروز برابر بلغارها ست شده استرالیا سه هفت پنج اخیر برابر بر به بازی برد دیگر بازی که ایتالیا شکست کرده در ثبت غارها سویی ش یک و از پایان نفع خود را رقابت به با پیروزی بر دو خود نزدیک بود. نتیجه در نیز خود ژاپن 25-22 بازی ها را سه نخست به واگذار ژاپن کرده رسید. واران دو بود.


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
مثل در ازدواجش:”هیچ بود” , مال مراسمی در من , مال راموس مثل ازدواجش:”هیچ , مال بود” شب در , ازدواجش:”هیچ مثل من راموس , ازدواجش:”هیچ در مراسمی مال , بود” در شب ازدواجش:”هیچ
- گریزمن، امباپه را به رئال مادرید نزدیک کرد
- وقتی راموس، دو هم تیمی را به شکل بامزه ای سوژه کرد!
- رئیس فدراسیون سنگال:”مانه باید به پیشنهاد رئال مادرید فکر کند”
- هازارد قبل از پایان فوتبالش به فنرباغچه می رود؟
- فلورنتینو برای فروش هشت بازیکن فردا به کانادا می رود
- کدام باشگاه ها بیشترین هزینه و بیشترین سود را در فصل نقل و انتقالات طی پنج فصل اخیر داشته اند
- توپ طلا برای مسی غیرممکن شد/ رقابت هازارد با فن دایک و صلاح
- هشت بازیکنی که از رئال مادرید به میلان رفتند
- پیام وداع تئو با هواداران رئال:”امروز و همیشه، هالا مادرید”
- رئال مادرید منتظر اعلام موضع صریح پوگبا